Jednou z nejčastějších otázek, které noví investoři do kryptoměny kladou, je: Mohu si koupit kryptoměnu přes PayPal? Téměř každý má účet PayPal a možnost používat tento účet k nákupu kryptoměny usnadňuje vstup těm, kteří vstupují do krypto sféry. PayPal však kryptoměnu zatím nepodporuje. Společnost dokonce uvádí prodej bitcoinů proti politice společnosti.

Zakládající generální ředitel společnosti má nazývá se bitcoin veřejně podvod, takže nejsou zrovna pro krypto. Bližší pohled odhaluje, že rozhodnutí nepracovat přímo s krypto je pravděpodobně spíše založeno na mechanice měny než na naprosté nenávisti k bitcoinům.

Nevratné platby: kryptoměna PayPal

Kryptoměny, jako jsou bitcoiny, jsou nevratné. PayPal však funguje podobným způsobem jako kreditní karty. Uživatelům jsou poskytovány určité možnosti vrácení peněz v závislosti na okolnostech transakce se službou PayPal. V bitcoinu neexistuje žádná ústřední kancelář, zákaznický servis nebo dokonce známý tvůrce, kterému by byly zasílány vaše stížnosti. Když posíláte bitcoiny, je to trvalé. Díky tomu je nekompatibilní se sítí PayPal.

Naučte se, jak nakupovat kryptoměnu přes PayPal

I když nemůžete prodávat své bitcoiny prostřednictvím služby PayPal, můžete si pomocí jejich platformy koupit kryptoměnu. Pokud se vám nechce zabývat se zmrazeným účtem, budete muset použít třetí stranu, která se specializuje na tyto typy transakcí. PayPal je proslulý zmrazením účtů. Jejich zásady účtu jim to umožňují zmrazit váš účet po dobu 180 dnů, pokud se domnívají, že jste porušili jejich podmínky.

Rychlé varování: Podvodníci

Jak PayPal, tak krypto trh mají svůj spravedlivý podíl na podvodnících. Když zkombinujete dva a nového investora, můžete skončit v některých nebezpečných vodách. Jedním z nejpopulárnějších podvodů s kryptoměnou, kterému je třeba se vyhnout, je podvod s výkupem PayPal. Je to také jeden z hlavních důvodů, proč je prodej bitcoinů na PayPalu zakázán.

V tomto podvodu od vás někdo nakupuje bitcoiny přes PayPal. Jakmile jsou bitcoiny na jejich účtu, odešlou refundaci přes PayPal a tvrdí, že kryptoměnu nikdy neobdrželi. PayPal obrátí platbu a podvodník ukončí své prostředky a vaše krypto. Abyste se těmto scénářům vyhnuli, držte se pouze renomovaných služeb, jako jsou níže uvedené.

VirWox

VirWox vstoupila na trh v roce 2007 jako virtuální směnárna za digitální měny používané ve videohrách. Platforma vám umožňuje nakupovat Linden Dollars pomocí PayPal nebo kreditní karty. Linden Dollars jsou digitální měna používaná ve videohře Second Life. Bitcoin spolu s některými dalšími herními měnami byl na platformu přidán v roce 2011.

Nakupujete Linden Dollars přes PayPal a převádíte jejich prostředky přímo do bitcoinů. Vzhledem k tomu, že platforma technicky prodává pouze Linden Dollars, vyhýbá se problémům PayPalu s kryptoměnou.

Proces registrace

Proces registrace pro VirWox vás požádá o propojení s vaším herním avatarem. Tento krok je nezbytný k převodu virtuálních prostředků z vašeho účtu VirWox. Zpočátku vyplníte registrační údaje svého účtu, které zahrnují jméno, e-mail a výše uvedené informace o avatarech. Pokud avatara nemáte, můžete jej přidat.

VirWox prostřednictvím domovské stránky

VirWox prostřednictvím domovské stránky

potvrzení

Dále obdržíte potvrzovací e-mail, který bude obsahovat dočasné heslo. Chcete-li získat přístup k platformě, budete muset kliknout na uvedený odkaz a zadat své uživatelské jméno a dočasné heslo. Po zadání můžete změnit své heslo.

Vkladové fondy

Jakmile jste ve svém účtu, přejděte na tlačítko vkladu v pravém rohu stránky přímo v sekci Můj účet. Toto tlačítko vás přenese do přehledu platební sekce. Zde uvidíte možnosti nákupu a dobu jejich dokončení. PayPal je v grafu uveden jako okamžitá transakce.

Přejděte dolů po stránce, dokud se nedostanete do pokladní sekce PayPal Express. Najdete odkaz, který vás přesměruje na možnosti nákupu PayPal. Klikněte na odkaz PayPal a vložte do svého účtu tolik peněz, kolik hodláte utratit za kryptoměnu. I když se jedná o rychlou transakci, musíte transakci autorizovat na webu PayPal, jinak nebude dokončena.

Pokyny PayPal přes VireWox

Pokyny PayPal přes VirWox

Výměna za bitcoin

Jakmile je váš účet vytvořen, můžete vyměnit Linden Dollars (SLL), které jste zakoupili, za nějaké sladké satoshi. Dalším krokem je kliknutí na kartu výměny, která obsahuje seznam BTC / SLL. Tato karta se nachází na levé straně webu v části Můj účet. Toto tlačítko vás přesměruje na stránku, která vás upozorní na to, kolik SLL máte ve svém účtu k dispozici.

Dále proveďte objednávku na výměnu SLL za BTC v požadované sazbě na stránce. Během několika minut dostanete své bitcoiny na adresu, kterou jste zadali během směnné transakce. Není to tak snadné jako Coinbase, ale umožňuje vám použít tento účet PayPal k získání bitcoinů.

LocalBitcoins

Pokud je předchozí proces pro vás příliš mnoho, vždy existuje původní metoda používání PayPal k nákupu kryptoměny: LocalBitcoins. Tato platforma ve skutečnosti nevyměňuje kryptoměnu. Uživatelé se místo toho spojí prostřednictvím virtuální desky a poté se osobně setkají, aby vyřídili své bitcoinové transakce. I když to vyžaduje nějaké další cestovní výdaje a čas, poskytuje vám anonymní způsob nákupu kryptoměny přes PayPal.

LocalBitcoin prostřednictvím domovské stránky

LocalBitcoin prostřednictvím domovské stránky

Nenechte se překvapit, pokud vás osoba prodávající své cenné bitcoiny požádá o ověření transakce, když jste tam s nimi. To se provádí, aby se zabránilo dříve diskutovanému podvodům s vrácením plateb PayPal. Stejně jako u jakékoli transakce s cizí osobou byste měli vždy postupovat opatrně, například při setkání na veřejném místě. Pokud potřebujete anonymitu, toto je cesta, kterou se budete řídit.

Nákup kryptoměny přes PayPal: Není to možné

Nyní, když přesně víte, jak nakupovat bitcoiny prostřednictvím služby PayPal, jste připraveni zahájit strategii investování do kryptoměny. Nezapomeňte provést průzkum a postupujte podle těchto tipů, abyste rozšířili své krypto portfolio jako profesionál.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me