Získání litecoinu (LTC) je v dnešní době mnohem jednodušší, než když vyšlo poprvé. Celá řada burz nyní poskytuje podporu pro populární bitcoinovou vidličku. Ačkoli většina lidí přistupuje k burzám kryptoměn ze svých počítačů; dnes se však budeme zabývat tím, jak nakupovat litecoiny na Coinbase pouze pomocí vašeho telefonu.

Pokud toho o litecoinech moc nevíte, postupujte podle našeho průvodce. Litecoin zažil v roce 2018 docela drsnou jízdu po masivním běhu býků kolem 6500 procent v roce 2017. To však neznamená, že se býci nevrátí, protože medvědí trhy v kryptoměnách mají tendenci trvat asi rok. Možná budete chtít tentokrát vstoupit brzy, před dav.

Jak nakupovat litecoiny na Coinbase

Coinbase si v krypto sféře vybudovala stabilní pověst bezpečného místa pro nákup a skladování kryptoměny. Rozhraní je čisté a je navrženo speciálně pro začínající investory. Upozorňujeme, že Coinbase není k dispozici ve všech zemích a s místní burzou můžete mít lepší výsledky. Mějte také na paměti, že tento článek pojednává o fiat až krypto nákupu litecoinů. Jinými slovy, s dolary, eury, librami nebo jinými podporovanými měnami.

Krok 1. Počáteční registrace

Přejděte na Coinbase a projděte obvyklým procesem registrace s uvedením jména, e-mailu a hesla, jak je uvedeno níže. Coinbase naváže odkaz, který budete potřebovat k ověření vaší e-mailové adresy.

Coinbase ověřte e-mail. Jak nakupovat litecoiny

Zaregistrujte si účet Coinbase.

Krok 2. Ověřte e-mail

Klikněte na odkaz, ověřte svou e-mailovou adresu a přihlaste se zpět ke svému účtu. Odkaz obvykle dorazí okamžitě do vaší doručené pošty, takže pokud během několika minut nic neobdržíte, možná budete chtít zkontrolovat složku se spamem..

Krok 3. Umístění & Podrobnosti telefonu

Ověření je na Coinbase velmi přísné, takže se ujistěte, že jsou podrobnosti o vaší zemi a státě / provincii správné. Většina forem přístupu k účtu dnes vyžaduje smartphone. Měli byste také povolit dvoufaktorové ověřování. Něco jako Google Authenticator je dobrá sázka, pokud to myslíte se zabezpečením účtu vážně.

Ověřte své údaje. Jak nakupovat litecoiny

Ověřte své údaje.

Zadejte sedmimístný PIN, který obdržíte od Coinbase, abyste ověřili svůj účet a dokončili proces registrace.

Krok 4. Přihlášení aplikace

Předchozí proces byl proveden prostřednictvím webu Coinbase. Pokud chcete, můžete také zahájit registraci prostřednictvím aplikace. Pokud jste tak ještě neučinili, nyní je vhodný čas na instalaci aplikace Coinbase (iOS | Android).

Aplikace poskytuje lepší uživatelský komfort a od tohoto okamžiku se doporučuje. Přihlaste se pomocí své e-mailové adresy a hesla uvedeného v předchozím kroku.

Krok 5. Přidejte způsob platby

Než budete moci nakupovat, prodávat nebo odesílat litecoiny, musíte propojit své fiat účty s vaším účtem Coinbase. Klikněte na „Přidat způsob platby“. Zde máte několik možností:

  • Nakupujte litecoiny debetní kartou
  • Nakupujte prostřednictvím svého bankovního účtu
  • Bankovní převod

Vyberte preferovaný způsob platby

Vyberte preferovaný způsob platby.

Bankovní nákup vyžaduje na začátku ověření čtyři nebo pět dní. Pokud si však chcete koupit okamžitou cenu Litecoinu, můžete si ji uzamknout. Nebudete však moci skutečně převzít litecoin, dokud nebude ověření dokončeno.

Upozorňujeme, že Coinbase již nepodporuje nákupy kreditních karet kvůli tomu, že někteří poskytovatelé blokují nákupy kryptoměn. Nákupy debetními kartami jsou stále podporovány, ale v závislosti na vaší bance mohou být účtovány poplatky. Můžete také držet USD peněženku s Coinbase, pokud hledáte investovat vyšší částky 5 000 USD nebo více.

Krok 6. Připojení bankovního účtu

Pro tento proces jsme připojili bankovní účet a ověřili jej. Možná budete muset znovu zadat své přihlašovací údaje. Proces propojení je u většiny bank obvykle okamžitý. Váš postup odtud se může mírně lišit, pokud zvolíte jinou platební metodu.

Připojte svůj bankovní účet k Coinbase

Připojte svůj bankovní účet k Coinbase.

Krok 7: Přejděte na litecoin a zkontrolujte podrobnosti ceny

Přejděte na kryptoměny dostupné prostřednictvím aplikace a vyberte litecoin. Klikněte na „Koupit“ a jste téměř hotovi!

Nezapomeňte vybrat litecoin jako svůj nákup kryptoměny

Nezapomeňte vybrat litecoin jako svůj nákup kryptoměny.

Téměř tam!

Téměř tam!

Krok 8: Potvrďte nákup

Nezapomeňte zkontrolovat své částky v příslušných polích a vybrat správnou platební metodu. Litecoin si nyní můžete koupit okamžitě pomocí „Potvrzení nákupu“

Nakonec potvrďte svůj nákup

Nakonec potvrďte svůj nákup.

Bob je tvůj strýc, nyní jsi hrdým vlastníkem litecoinu (LTC) prostřednictvím svého telefonu. Nyní můžete posílat litecoiny k online nakupování, držet je jako investice nebo je můžete posílat přátelům a rodině, jak chcete.

V USA si můžete koupit kryptoměnu v hodnotě až 25 000 $ denně. Ještě jednou však zkontrolujte své limity, protože se mohou lišit, pokud jste v Evropě nebo jiných podporovaných zemích. Zkontrolujte prostřednictvím Coinbase podpůrný systém pro další detaily. Jakmile bude Litecoin ve vašem držení, nezapomeňte zvážit ještě bezpečnější řešení úložiště, jako je hardwarová peněženka.

Nákup litecoinu přes Coinbase není dokonalý a stejně jako každé řešení má výhody i nevýhody.

Profesionálové:

  • Bezpečné úložiště kryptoměn
  • Snadno použitelné rozhraní
  • Pojištěné fondy FDIC až do výše 250 000 USD

Nevýhody:

  • Omezené měnové páry
  • Vysoké obchodní poplatky

Závěrečné myšlenky: Jak nakupovat litecoiny telefonem

Většina potíží spojených s nákupem kryptoměny zjevně stále leží na tradičním bankovním systému. Zatímco blockchain se parí vpřed s rekordně nízkými časy transakcí, starý bankovní systém může trvat až čtyři nebo pět dní, než se transakce vyklidí. Buďte připraveni počkat, nebo poslat větší částky najednou, se kterými můžete obchodovat.

Pokud plánujete koupit litecoiny s jinými kryptoměnami, jako jsou bitcoiny nebo ether, existují lepší a levnější řešení. Coinbase není pro každého, ale pokud jste velkým mobilním uživatelem a nekryptovým guru, pak nákup litecoinu s tímto přístupem je určitě pro vás.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me