Jak se stát delegátem EOS

Poté, co jste slyšeli, že někteří delegáti EOS vydělávají na tokenech EOS až 5 000 $ denně, pravděpodobně vás zajímá, jak můžete část této akce získat. Máme pro vás dobrou zprávu. Stát se delegátem EOS není tak složité, jak byste si mysleli. A není nijak omezeno, kdo se jím může stát.

V této příručce vám ukážeme, jak se stát delegátem EOS a jak zvýšit své šance stát se jedním z jednadvaceti blokových producentů. Pojďme začít.

Spravedlivé varování: Pokud se chcete stát delegátem EOS, musíte mít jistotu ohledně softwaru a hardwaru. Konkrétně byste měli být obeznámeni přinejmenším s GitHub, rozhraním příkazového řádku (CLI) a s hardwarovými specifikacemi zařízení, které používáte..

Hardwarové požadavky delegáta EOS

EOS hardwarové požadavky pro delegáty jsou minimální. Podle zakladatele EOS, Dana Larimera, „EOSIO může běžet s velmi malou pamětí, méně než 100 MB + velikost sdílené paměti. Požadavky na soubor sdílené paměti závisí na stavu vaší místní aplikace (počet uživatelů atd.). “ Kromě požadavku na paměť tam není nic jiného.

Jak se zaregistrovat jako delegát EOS

Poznámka: Tyto pokyny předpokládají, že jste již klonovali EOSIO z Úložiště GitHub, nakonfiguroval nástroj příkazového řádku cleos, a mít peněženku EOS s nějakým EOS.

Krok 1. Vytvořte soubor bp_info.json s informacemi uvedenými v souboru Informační standard EOS BP.

Krok 2. Pokud žádný ještě nemáte, vytvořte pro svého delegáta web (tj. Https://EOSCoinCentral.com).

Krok 3. Přidejte svůj soubor JSON do kořenového adresáře domény vašeho webu (tj. Https // EOSCoinCentral.com / bp.json).

Krok 4. Zaregistrujte se jako delegát EOS spuštěním následujícího příkazu cleos:

cleos system regproducer

  • jméno účtu – by měl mít až 12 znaků. Každý znak by měl být buď malé písmeno, nebo číslo od 1 do 5. První znak by měl být malé písmeno, nikoli číslo.
  • producent_klíč – veřejný klíč od vašeho Producer Keypair.
  • url – web, který jste nastavili v kroku 2.
  • umístění – relativní umístění pro plánování nejbližšího souseda

Krok 5. Spuštěním příkazu ověřte, že jste nyní delegát:

cleos system listproducers

Měli byste být schopni najít název svého účtu v seznamu s počtem hlasů, které máte.

Počet hlasů a denní blokové odměny deseti nejlepších delegátů

Počet hlasů a denní blokové odměny deseti nejlepších delegátů

Jak zvýšit své šance stát se blokovým producentem

EOS Go, komunitní organizace vytvořila seznam osm kritérií které by měl mít každý delegát. EOS Go každý týden před uvedením na trh zkontroloval delegáty a vyhodnotil je podle těchto kritérií. Delegáti s vyšším hodnocením nevyhnutelně získali více hlasů, aby se stali producentem bloků. Ačkoli tyto položky nebyly vyžadovány, komunita si delegáty s nimi prohlížela ve větší míře.

EOS Go od té doby zastavil své týdenní recenze. Pokud se však chcete stát producentem bloků, měli byste se stále řídit standardy. Osm standardů je:

URL veřejné webové stránky (a účty sociálních médií)

Pro delegáta je přítomnost v komunitě zásadní. Měli byste mít web, který mohou členové komunity navštívit, abyste se dozvěděli více o svých plánech jako delegát. Jaké jsou vaše cíle? Jak budete mít prospěch z ekosystému EOS?

Pomocí svých účtů na sociálních médiích můžete komunikovat s ostatními. Jsou vynikající platformou pro vytváření oznámení a odpovídání na otázky.

Odkazy na ID informace

Vytvořte odkazy a zpřístupněte veřejnosti následující informace:

  • Oficiální jméno kandidáta na producenta bloku
  • Umístění sídla společnosti
  • Očekávané umístění serverů
  • Typ serverů (cloud, bare metal atd.)
  • Aktuální seznam zaměstnanců a obrázky nejméně 67% zaměstnanců
  • Relevantní základní kvalifikace pro nejméně 67% zaměstnanců

Držitelé tokenů EOS se o tyto informace starají. Nechtějí trávit hodiny hledáním.

Technické specifikace a výdaje na zdroje

V této části byste měli odhadnout, jaké budou vaše provozní náklady jako delegáta. Ujasněte si, jaký typ hardwaru používáte a co děláte pro jeho údržbu.

Plán škálování hardwaru

Jak síť EOS roste, musíte mít plán, jak to řešit jako delegát.

Přehled projektu komunitních výhod

Podporovatelé EOS jsou přesvědčeni, že delegáti využívají část svých blokových odměn na komunitní projekty. Když vyděláváte 500 až 5 000 $ denně (za současné ceny), můžete si dovolit trochu vrátit.

Seznam názvů uzlů telegramu a Testnet

Výpis informací o vašem telegramu umožňuje členům komunity kontaktovat, pokud mají nějaké dotazy nebo komentáře. Poskytnutí názvů uzlů v testnet umožňuje komunitní účast a testování testnet.

Plán kandidátů na producenta bloků

Plán je podrobnějším dokumentem, který dále nastiňuje některé z předchozích bodů. To zahrnuje „Hodnoty, časová osa komunitních projektů, finance, transparentnost nebo jakékoli jiné téma, které kandidát považuje za důležité.“

Pozice na dividendách

Nakonec byste měli zdokumentovat, zda budete distribuovat odměny za inflaci EOS držitelům tokenů, a pokud ano, jak to uděláte.

Stává se delegátem EOS za to?

To je na tobě. Udělat úplné minimum k tomu, abyste se stali delegátem EOS, vyžaduje pouze spuštění několika příkazů z vašeho CLI. Avšak pořízení hardwaru, který se rozšiřuje se sítí, budování důvěry komunity a získání dostatečného počtu hlasů k zajištění příjmu, bude náročné.

Současní producenti bloků mají nejméně 60 milionů hlasů. A delegát, který vydělává na odměny s nejmenším počtem hlasů, má stále téměř 16 milionů.

V tomto okamžiku to pro vás bude těžká bitva. Ale delegáti jsou povinni přicházet a odcházet v příštích několika letech. Nikdy tedy není pozdě začít se snažit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me