Nejlepší výměny kryptoměn v roce 2018 pro investory v USA

Ve světě kryptoměny se věci hýbou rychle. Stejně jako mince může lézt na žebříčky během několika hodin nebo dnů, tak i burzy. Vezměme si například Binance. Během necelého roku se rychle stala nejpoužívanější burzou na světě. Se všemi změnami a zmatky může být těžké sledovat nejlepší burzy kryptoměn. Pro ty, kteří jsou v prostoru noví, může být nalezení výměny, která se vám líbí a komu důvěřujete, také výzvou se všemi možnostmi. Tato příručka stanoví klíčové funkce nejlepších burz kryptoměn v roce 2018.

V této příručce musíme nějak omezit, jinak by to bylo příliš dlouhé, než aby to bylo užitečné. To znamená, že v této příručce se zaměříme na nejlepší burzy kryptoměn, které slouží občanům USA.

Bez dalších okolků se pojďme ponořit.

Výměny Fiat (USD)

První věcí, kterou musíte udělat, pokud jste v investování nováčkem nebo chcete investovat více peněz do kryptoměny, je převod fiatové měny na krypto. Pro investory v USA to znamená vklad USD s burzou za účelem získání BTC nebo ETH.

Burzám, které přijímají fiat měny, říkáme „fiat brány“. Vzhledem k tomu, že obchodují v USD, vztahují se na ně mnoho předpisů a musí splňovat požadavky na podávání zpráv od státních a federálních agentur. Díky tomu je nastavení fiat burz obtížnější než burzám typu kryptoměna.

To také znamená, že fiatové burzy mají obvykle omezené obchodní páry, protože tyto obchodní páry jsou regulovány. Pokud si tedy chcete koupit specializovaný altcoin, budete si obvykle muset koupit ETH nebo BTC na burze fiat a poté tyto prostředky převést na burzu kryptoměna, abyste mohli koupit požadovaný token.

Nejlepší kryptoměnové burzy pro vklady v USD jsou níže.

Coinbase

Jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších možností transakcí v USD. Společnost Coinbase má sídlo v San Francisku a je v provozu od roku 2011. Obecně jsou považovány za bezpečné a mohou se pochlubit více než 13 miliony uživatelů. Jsou však známy tím, že mají jedny z nejvyšších poplatků ze všech fiatových bran.

CoinMama

Od svého založení v roce 2013 vedla CoinMama cestu jako web, kde si můžete koupit kryptoměnu kreditní nebo debetní kartou. Díky tomu je jeho použití velmi snadné. Na rozdíl od jiných burz je CoinMama tržiště pouze pro nákup, které vám umožní okamžitě převést prostředky do jiných peněženek při nákupu. Mají také relativně vysoké poplatky, ale díky jednoduché zkušenosti je jejich použití snadné.

GDAX

GDAX je starší bratr Coinbase, provozovaný stejnou společností. Říkáme starší bratr, protože rozhraní a funkce GDAX přitahují pokročilejší investory než rozhraní přátelské pro začátečníky Coinbase. Mnoho obchodníků se sídlem v USA, kteří jsou vážnými investory, tíhne k GDAX.

Kraken

Kraken přišel na scénu přibližně ve stejnou dobu jako Coinbase v roce 2011. Sídlí také v San Francisku, takže jsou soupeři. Uživatelé se zdají být velmi rozděleni na Kraken, přičemž někteří chválí plynulý zážitek z platformy, zatímco mnozí jiní odsoudí jeho zákaznický servis a funkce buggy.

CEX.io

CEX.io je londýnská burza, která funguje od roku 2013. Za ta léta se jim dostalo docela dobré pověsti, protože jsou uživatelsky přívětivé a dobře navržené. V poslední době však došlo k problémům se zákaznickým servisem, proto postupujte opatrně.

LocalBitcoins

LocalBitcoins není ani tak burza, ale spíše odpovídající web pro lidi, kteří chtějí nakupovat a prodávat kryptoměny v reálném světě. Poté se můžete setkat osobně nebo obchodovat online prostřednictvím nesčetných platebních metod. Dokud provedete náležitou péči na osobě, se kterou obchodujete, LocalBitcoins je skvělý způsob, jak se dostat do kryptoměny.

BitStamp

BitStamp je jednou z nejspolehlivějších burz s nejnižšími transakčními poplatky. Sídlí z Lucemburska a existuje od roku 2011.

Blíženci

Gemini se vyznačuje zákaznickou podporou, která je výrazně nad průměrem odvětví. Jedná se o burzu v New Yorku, založenou v roce 2015 dvojčaty Winklevossovými. Nenabízejí mnoho kryptoměn a vklady jsou omezeny na bankovní převody, ale Gemini je jednou z nejlepších burz pro začátečníky.

BitFlyer

BitFlyer je v USA nový, ale ve světě obchodování s kryptoměnami nový. Je to jedna z největších burz bitcoinů na světě. Ještě nemají licenci ve všech 50 státech, ale fungují ve většině z nich.

BitQuick

BitQuick se liší od většiny burz v tom, že můžete fyzicky vložit hotovost na bankovní účet za účelem financování vašich objednávek. Díky této netradiční struktuře je obchodování o něco riskantnější (protože neexistují žádné možnosti zpětného zúčtování), ale BitQuick má obecně v komunitě dobrou pověst.

Paxful

Paxful funguje podobným způsobem jako LocalBitcoins a vytváří tržiště, kde se kupující a prodávající mohou setkat a dohodnout se na podmínkách. Burza byla zahájena v roce 2015 a sídlí v Delaware. Poplatky za transakce však mohou být vysoké.

Výměny mezi kryptoměnami

Jakmile své kryptoměny vyměníte za fiat, budete chtít přesunout své nově nabyté prostředky na burzu s více možnostmi. Burzy Fiat obvykle nemají specializované měny, takže abyste je získali, použijete burzu kryptoměna. Zde jsou ty nejlepší:

Binance

Rychlost, s jakou se Binance stala nejlepší kryptoburzou na světě, je ohromující. Za několik krátkých měsíců ovládla trh. Z dobrého důvodu také. Nabízí spoustu funkcí, obchodní páry, zabezpečení a likviditu spolu s nízkými poplatky. Její Binance Coin také stimuluje obchodování a snižuje poplatky.

Bittrex

Společnost Bittrex sídlí v Seattlu a získala si reputaci tím, že chce přísně dodržovat předpisy USA. Jsou bezpečnou a dobře zavedenou možností obchodování s dobrou zákaznickou podporou.

Kryptopie

Cryptopia je známá jako burza pro obchodování s nika nebo méně populárními altcoiny. Mají nízké poplatky a dobrou zákaznickou podporu. Neakceptují však Ethereum a malá povaha burzy znamená malý objem pro obchodování.

KuCoin

KuCoin je hongkongská kryptoburza. Jedinečnou součástí jejich přístupu je, že přerozdělují zisky z provozu burzy prostřednictvím své rodné měny, KuCoin Shares.

Poloniex

Poloniex patřil mezi nejlepší kryptoburzy na světě. Jeho popularita však klesala tváří v tvář novým konkurentům, problémům s podporou zákazníků a problémům s výběry.

Závěr

Jedná se o nejlepší burzy kryptoměn pro investory z USA v roce 2018. Pokud najdete tu, která vás zaujala, klikněte na odkaz a dozvíte se více v našich komplexních recenzích burz. Poté je registrace na webu každé burzy obvykle jednoduchá. Pokud s investováním do kryptoměn začínáte, přečtěte si osvědčené postupy pro zajištění bezpečnosti kryptoměny, jako je použití dvoufaktorového ověřování a přesun mincí do soukromé peněženky, jakmile je zakoupíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me