Jaká je dohoda s tokenem Huobi (HT)?

Huobi, třetí největší burza kryptoměn na světě, nedávno oznámila a uvedla na trh novou měnu. Token Huobi (HT) odměňuje uživatele výměnou za jejich věrnost sníženými transakčními poplatky a zároveň nese svou vlastní hodnotu v obchodovatelných párech oproti populárním měnám. Doufalo se, že přinese větší hodnotu milionům uživatelů Huobi, kteří se většinou nacházejí v asijských zemích.

Spuštění tokenu Huobi následuje ve stopách dalších tokenů budujících věrnost, které zahájily další burzy. Prvním a nejúspěšnějším z těchto žetonů byla Binance Coin (BNB). Vytvoření BNB zajistilo Binance místo jako přední světovou burzu. Nabízel zlevněné obchodní poplatky výměnou za věrnost zákazníků, primárně fungující jako věrnostní systém odměn. Jak však rostla poptávka po Binance Coin, rostla i její cena. Binance je stále největší burzou na světě a token BNB pevně sedí v top dvaceti kryptoměnách.

Jelikož je Huobi třetí největší kryptoměnou, tvůrci tokenu Huobi doufají v podobnou úroveň úspěchu. K dosažení této úrovně přidali do nabídky Huobi Token další výhody nad rámec plánu stanoveného BNB. Kromě toho distribuovali tokenovou distribuci mírně odlišně. Tento článek prozkoumá všechny tyto výhody, podrobnosti a další, aby vytvořil komplexního průvodce po tokenu Huobi.

Token pozadí Huobi

Huobi oficiálně oznámila své záměry k uvedení nového tokenu 22. ledna 2018. V průběhu 15 dnů by společnost Huobi distribuovala 300 milionů HT (60% z celkové zásoby) svým profesionálním uživatelům, kteří si zakoupili zlevněný balíček služeb. Každé ráno byla k dispozici nová várka HT, a to podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“. Společnost Huobi prohlásila toto schéma distribuce tokenů za „nikoli ICO“ kvůli povaze nabídky. Uživatelé kupují konkrétní balíček služeb, jehož součástí je HT, který poskytuje slevu z poplatků za obchodování.

Burza spustila token Huobi jako součást celkové strategie obnovy své uživatelské základny poté, co zpřísnění předpisů v Číně přísně omezilo obchodování s kryptoměnami. V rozhovor s CoinDesk, Leon Li, zakladatel společnosti Huobi, odhalil, že změny čínských pravidel zdecimovaly objem obchodování na Huobi o 95% v období od 15. září do 1. listopadu 2017. Zatímco se obchodování postupně zotavovalo, vedoucí tým viděl token Huobi jako příležitost k posílení zapojení zákazníků, zejména s jejich nabídkou prémiových produktů.

Zahájení tokenu Huobi se rovněž těsně shodovalo s oznámením plánů na spuštění indexového fondu pro trh s kryptoměnou, který společnost Huobi vydala. Dohromady tyto iniciativy stanovily nový směr výměny a ukázaly uživatelům a divákům, že Huobi je na cestě k návratu. To bylo zásadní pro globální vnímání společnosti Huobi, protože američtí investoři se nemohou legálně podílet na burze, ale pečlivě sledují, jak funguje třetí největší globální burza a její vliv na trh.

Výhody tokenu Huobi

Token Huobi nabízí uživatelům několik výhod. Mnoho z těchto výhod je známo z jiných tokenů pocházejících z burzy, jako je BNB. Jiné jsou však pro HT jedinečné a jsou navrženy tak, aby zvyšovaly likviditu, poptávku a nakonec cenu.

ht výhody

Oficiální marketingové materiály o výhodách tokenu Huobi

Díky těmto výhodám se HT zdá být na papíře velmi dobrá a cenová historie HT tento argument potvrzuje. Hodnota se od uvedení na trh letošního roku již zdvojnásobila.

1. Sleva z transakčního poplatku

Uživatelé mohou pomocí HT nakupovat různé úrovně VIP statusu na burze Huobi. VIP status funguje na základě předplatného, ​​přičemž uživatelé platí měsíčně. Nejvyšší z těchto úrovní poskytuje 50% slevu z transakčních poplatků. Tato úroveň slevy je podobná slevovému schématu Binance. Na rozdíl od Binance však neexistuje žádný časový limit, kdy vyprší status VIP. Pokud budete pokračovat v měsíčním předplatném VIP, můžete si po mnoho let zachovat 50% slevu.

huobi token vip sleva

VIP slevy a měsíční poplatky za předplatné na Huobi Pro

Sleva může být pro maloobchodníky cenná. Ještě důležitější však je, že to má enormní důsledky pro velryby a vysokofrekvenční obchodníky, kde 50% snížení transakčních poplatků má obrovský rozdíl. Očekávejte, že velryby podpoří poptávku po tokenu Huobi za účelem nákupu a udržení VIP statusu na burze.

2. Zpětné odkupy likvidity

Společnost Huobi čas od času použije výnosy z transakčních poplatků na zpětný odkup tokenů Huobi. Cíl sezónního zpětného odkupu je dvojí. Nejprve podporuje likviditu v obchodování a ceně HT a odrazuje od hromadění tokenů. Zadruhé, zpětný odkup doplňuje fond ochrany uživatelů Huobi HT. Huobi spravuje ochranný fond, aby se chránil před manipulativním nebo podvodným obchodním chováním a kompenzoval ztráty v případě nouze.

3. Předčasný přístup & Události

Předčasný přístup je poněkud mlhavou výhodou, ale mohl by se ukázat jako nesmírně cenný. V rámci služby předplatného VIP mohou uživatelé získat přednostní přístup k aktivům, která budou obchodovat na Huobi nebo na zvláštních událostech. V některých ohledech se schéma přístupu VIP cítí jako scénář pay-to-play a je eticky sporné. Je však těžké přesně říci, jaké výhody VIP předplatitelé doposud získali, protože tyto události a přednostní přístup jsou soukromé. Ať už je to povrchní nebo nad deskou, je stále na diskusi.

4. Obchodovatelné proti populárním měnám

Huobi podporuje obchodování párů pro Tether, Ethereum a Bitcoin hned po vybalení z krabice. Jednou z výhod kryptoměny vytvořené na burze je okamžitý výpis na burzách. V den, kdy token Huobi dokončil událost generování tokenů, byl uveden na Huobi.

Možná nebudete používat Huobi nebo si budete chtít koupit VIP balíčky, ale stále si můžete koupit Tokeny Huobi, abyste spekulovali o budoucí hodnotě.

5. Průzkum & Hlasovací práva

Jedním z často přehlížených, ale možná významnou výhodou vlastnictví HT jsou hlasovací práva na burzovní rozhodnutí, včetně nových aktiv, která mají být uvedena na burze. Zpočátku se to zdá být demokratickým způsobem, jak vyřešit otázku priorit výpisu aktiv. Postupujte podle myšlenky k jejímu logickému závěru a uvědomíte si, že aktiva, která chtějí být uvedena na Huobi, si budou muset pouze koupit spoustu HT a hlasovat pro sebe. Projekty s největším počtem peněz věnovaných na nákupy HT budou pravděpodobně uvedeny v dalším potenciálním scénáři pay-to-play. Pro diváka by však taková situace mohla znamenat vysokou poptávku po tokenu, což by vedlo k vyšší ceně.

Celková nabídka & Přidělení

Distribuce tokenů HT začala 24. ledna a skončila 7. února 2018. Každý den distribuce se miliony tokenů vyprodaly během několika minut po zahájení prodeje. V tomto okamžiku bylo 300 milionů HT distribuováno členům Huobi Pro, kteří si zakoupili balíčky. To je 60% z celkové nabídky, která je v současnosti ve veřejném oběhu.

alokace tokenů

Přidělení tokenu Huobi

Dalších 200 milionů HT, 40% z celkové nabídky, bylo vyčleněno. 20% jde na odměny uživatelů a provoz platformy. Dalších 20% je uděleno po dobu čtyř let a představuje odměnu týmu.

Historie cen

Po uvedení na trh se cena HT pohybovala mezi 1,00 USD a 1,50 USD až do prvního velkého nárazu 13. února 2018, a to až na více než 2,00 USD. Cena nikdy neklesla pod 2 $. HT dosáhla svého historického maxima počátkem června, kdy dosáhla téměř 6 USD. Postupný pokles od té doby způsobil, že se cena v posledních týdnech pohybovala v rozmezí 3,00 – 3,50 USD.

Jak nakupovat tokeny Huobi (HT)

Nejjednodušší místo pro nákup tokenů Huobi je samozřejmě na Huobi. Mají k dispozici mnoho obchodních párů. Pro většinu amerických investorů však bude získání HT na trhu obtížné. Token je uveden na LBank a Gate.io, takže pokud máte účet na některé z těchto burz, můžete si tam koupit HT.

Nákup HT má pro uživatele Huobi smysl. Pokud nemáte přístup k Huobi, pak jediným účelem získání tokenu je spekulování o ceně.

Jak ukládat tokeny Huobi (HT)

Token Huobi je mince ERC-20. Takže každá peněženka, která podporuje Ethereum, může také ukládat tokeny Huobi. Možná nebudete muset nasměrovat peněženku na inteligentní adresu smlouvy Huobi Token, pokud nejprve nevidíte prostředky v peněžence: 0xe824ec0f8384600f3187967f8b098014e31892f2

Ledger Nano S doporučujeme jako dobré řešení hardwarové peněženky pro tokeny ERC-20. Případně použijte papírovou peněženku od MyEtherWallet nebo podobného poskytovatele zabezpečené papírové peněženky.

Závěr

Token Huobi představuje vzrušující příležitost pro velké obchodníky, jako jsou velryby a vysokofrekvenční operace, snížit své náklady na Huobi. Samotný Huobi uvedl, že jeho VIP balíčky jsou záměrně zaměřeny na institucionální investory. Hlasování o nové funkcionalitě této mince navíc vytváří přesvědčivý případ, kdy nové tokeny upřednostňují nákup HT. Zatím se zdá, že token zaznamenal postupné a stálé přijetí. Pokud tento trend bude pokračovat, očekávejte, že se zvýší poptávka po pevně omezené nabídce žetonů, a spolu s ní zvýšíte cenu žetonů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me