Úvod do Vertcoinu 1-Click Miner

Už jste někdy chtěli těžit kryptoměnu, ale nevěděli jste, kde začít??

Typicky byste si museli stáhnout základní software blockchainu, najít správného klienta pro těžbu a vyhledat těžební fond, ke kterému se chcete připojit. Po dokončení tohoto všeho budete ještě muset překonat některé kódovací obruče, abyste se ujistili, že je horník synchronizován s vámi vybraným fondem a peněženkou pro vaše těžební odměny. Nebylo by skvělé, kdyby byl tento proces přístupnější?

Představujeme těžební program Vertcoin 1-Click miner, který je tak snadný, že už nebudete mít žádné výmluvy, abyste nezačali. V této příručce vás provedeme krok za krokem instalací a provozem, protože zatímco 1-Click miner zjednodušuje proces, každý potřebuje pomocnou ruku, aby mohl začít.

Pojďme na to, ano?

Krok 1: Instalace

Nejdříve nejdříve, přejděte k Github od Vertcoinu stáhnout 1-Click miner software – je to první možnost v sekci „Aktiva“, nesoucí název souboru „VertcoinOneClickMinerSetup.msi“.

Jakmile na to kliknete, počkejte na dokončení stahování a poté klikněte na příponu nastavení v dolní části obrazovky počítače.

Pokud používáte Windows 10, může se zobrazit zpráva „Windows chránil váš počítač.“ Pokud k tomu dojde, stačí kliknout na „Další informace“ ve spodní části zprávy a poté na „Přesto spustit“. Nebojte se – program je více než bezpečný. Další poznámka: většina antivirových programů bude považovat 1-Click miner za škodlivý program. Abyste tomu zabránili, můžete buď deaktivovat antivirový program během instalace, nebo přejít na jeho nastavení a přidat „Vertcoin One-Click Miner.exe“ (nebo pokud změníte název souboru, ať už jste si vybrali jakýkoli) k vyloučením nebo důvěryhodným programům.

Po otevření rozšíření o nastavení se zobrazí následující okno.

1klik1

Po kliknutí na další se zobrazí obrazovka s žádostí o výběr složky pro váš program. Můžete se rozhodnout pro výchozí umístění složky, které vám dají, nebo si vytvořit vlastní. Nezáleží na tom, jen si pamatujte, kde je program uložen v počítači.

Až to dokončíte, klikněte na další a zobrazí se vám další okno, které instalaci dokončí. Po dokončení vás počítač přesměruje na obrazovku s dotazem, zda chcete spustit software 1-Click miner. Za předpokladu, že ano (jinak proč byste tady byli), klikněte na ano a máte to. První krok je hotový.

Krok 2: Připojení k fondu a propojení adresy peněženky

Otevřete program 1-Click miner a uvidíte následující okno. Odtud klikněte na „Najít uzly P2Pool“ a vyhledejte fond těžby.

1klikněte Po vytažení skeneru klikněte na „Skenovat“ a po krátké chvíli se na stránce obnoví výběr uzlů. Poté budete mít možnost vybrat si mezi uzly v sítích 1 a 2. Pokud používáte jednoduchý hardware, jako je CPU nebo GPU vašeho počítače, budete chtít přejít na síť 2. Tato síť je určena pro zařízení, která produkují méně než 100MH / s, pokud nemáte těžbu s více GPU / CPU rig, pravděpodobně tuto hranici nepřekročíte.

Nyní vyberte jeden nebo více uzlů, ke kterým se připojíte ve druhé síti. Chcete-li optimalizovat své těžební úsilí, vyberte fond, který je vám blízký. Nezapomeňte také zkontrolovat výnosový poplatek každého fondu. Některé mohou dosahovat až 0,25%, zatímco jiné dosahují až 5%.

1klik3

Poté, co jste si vybrali svůj fond (y), je čas zadat adresu vaší peněženky. Pokud ještě nemáte peněženku, můžete si stáhnout hlavní peněženku Vertcoinu z webu měny, peněženky Vertcoin Electrum nebo její mobilní peněženky Coinomi. Nemáte v počítači peněženku, kterou používáte k těžbě? Žádný pot – můžete se rozhodnout poslat své výnosy z těžby do peněženky úplně na jiném zařízení.

Jakmile zadáte adresu své peněženky, klikněte na „Přidat vybrané fondy“

4 kliknutí4

Krok 3: Get That Sucker Runnin ‘

Nyní, když máte výběr bazénu a adresu peněženky vyřešeny, je čas začít s těžbou.

5 kliknutí 5

Domovská stránka minerů s jedním kliknutím by měla vypadat asi takto:

Odtud budete chtít vybrat svůj těžební hardware z rozbalovací nabídky v levém rohu. Můžete použít buď procesor, nebo vybrat procesor počítače (CPU) nebo jeho grafickou kartu (GPU). Pokud používáte GPU, ujistěte se, že víte, který váš počítač konkrétně používá.

Dále vyberete, ke kterému fondu se chcete připojit. Můžete vybrat více fondů najednou, ale miner vždy upřednostní první volbu ve vaší frontě. Použití více fondů neznamená, že budete přispívat hashovací silou do obou; jednoduše to znamená, že pokud by váš první bazén z jakéhokoli důvodu spadl, přijde místo něj druhý bazén.

Nakonec klikněte na start a můžete vyrazit na závod. Pokud je k dispozici aktualizace, můžete získat vyskakovací okno od minerů s jedním kliknutím. Stačí si stáhnout aktualizaci a vše bude v pořádku.

Jakmile se horník spustí, bude v pravém horním rohu uveden jako „Online“ nebo „Čekání na sdílení“. Ať tak či onak, buďte si jisti, že horník pracuje tak, jak má. Pokud nevidíte, že se váš Miner Hashrate okamžitě zvedne ve spodní části obrazovky, neděste se. Hardware s nízkou hashovací energií často neregistruje hodně hashovací rychlosti, dokud program nějakou dobu neběží, pokud vůbec.

A tady to máte, lidi – nyní můžete přispět k decentralizované peněžní revoluci. Stejně, jak jsem řekl ve svém průvodci pro začátečníky ve společnosti Vertcoin, tak snadno to dokázala vaše prateta Sally.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me