Kryptoměna Starter Kit_icon_shadow

CRYPTOCURRENCY DAŇOVÁ SADA

Vaše zkratka k získání chytřejších informací o daních z kryptoměny.

ZÍSKEJTE TO NYNÍ POUZE za 59,99 $

Snímek obrazovky 2020-02-22 v 15:13

Dny uplatňování neznalosti daně z kryptoměny skončily. Tato příručka je jedním z nejlepších a nejrychlejších zdrojů k urychlení vaší gramotnosti v oblasti kryptoměny co nejdříve.

IRS agresivně zakročuje proti nehlášeným obchodům obchodníků s kryptoměnami. Náš průvodce je navržen tak, aby vám okamžitě pomohl šetřit peníze na daních a udržoval vás v dobrém stavu s IRS.

Prostřednictvím našeho partnerství se společností Arbitus LLC, daňovou poradenskou společností, která se zaměřuje výhradně na daně z kryptoměny, jsme také schopni naplánovat osobní konzultace s licencovaným CPA a daňovými profesionály.

Po prostudování této příručky budete pravděpodobně lépe informováni o zdanění kryptoměny než o mnoha CPA.

Snímek obrazovky 2020-02-29 v 14:23

Nedovolte, aby strach, prokrastinace nebo nevědomost byly důvodem, proč ho získáte masivní „dlužnou částkou IRS.

Jakákoli investice, dokonce i kryptoměna, má právní odpovědnost za registraci daní. Pokud jste v posledních několika letech obchodovali s kryptoměnou, pravděpodobně jste nashromáždili stovky nebo tisíce různých obchodů, za které dlužíte nějakou daň.

Snímek obrazovky 2020-02-22 v 15.11.52

Představujeme: Sada CoinCentral Cryptocurrency Tax Kit

Terminologie

Tato daňová sada pro kryptoměnu je vytvořena jako vzdělávací příručka pro více než 60 stránek abychom vás na jednom zasedání dostali ostře a chytře ohledně daní z kryptoměny.

Ale nezastavili jsme se tam. Zahrnuli jsme také spoustu vychytávek, jako jsou praktické problémy, pokyny k nahrávání krok za krokem, sledovací tabulka a další.

Je důležité si uvědomit, že tato příručka je pouze informací o daních ze vzdělávání. Nic v této příručce není daňovým poradenstvím ani zárukou. Jak již bylo řečeno, vše v naší sadě pro daň z kryptoměn bylo napsáno certifikovaným veřejným účetním a přezkoumáno jinými CPA.

Sada pro daň z kryptoměn

59,99 $

 • Průvodce daní z kryptoměn na 60 a více stránkách
 • Průvodce definicí účetnictví
 • Tabulka pro sledování kryptoměny
 • Video s ukázkou (bezplatného) softwaru pro krypto daň
 • Problémy s praktikováním kryptoměny
 • Praktický informační průvodce IRS
 • Podrobné pokyny ke stažení burzy
 • Přístup (1) Daň AMA

Objednat teď

Základy daně z kryptoměny

99,99 $

 • Průvodce daní z kryptoměn na 60 a více stránkách
 • Všechny položky v sadě Tax Kit
 • ** 30 minutová individuální konzultace s Tax Pro **
 • * Zdarma * Crypto Starter Tool Kit

Začít

Platina "Žádný stresový balíček"

599,99 $

 • Průvodce daní z kryptoměn na 60 a více stránkách
 • Všechny bonusové položky v sadě Tax Kit
 • ** 30minutová konzultace s Tax Pro **
 • Připravte si CPA Připravte si zprávu o zisku z kryptoměny až pro 5 výměn kryptoměny, až 1 000+ historických transakcí
 • * Zdarma * Crypto Starter Tool Kit
 • Účet obchodníka Cointracking.info – hodnota 600 USD

Začít

Platinový vysokofrekvenční obchodník

1099,99 $

 • Průvodce daní z kryptoměn na 60 a více stránkách
 • Všechny bonusové položky Tax Kit
 • ** 30minutová konzultace 1: 1 s Tax Pro
 • Připravte si CPA Připravte si zprávu o zisku z kryptoměny až na 10 výměn kryptoměny, až 5 000+ historických transakcí, důlní výnosy, obchodování s marží, výnosy z kryptoměny
 • * Zdarma * Crypto Starter Tool Kit
 • Účet obchodníka Cointracking.info – hodnota 600 USD

Začít

Alex Moskov kruh

Alex Moskov, šéfredaktor CoinCentral

“Investoři v kryptoměně jsou jedny z největších rizikových subjektů na světě a ti nejlepší, kteří riskují, bývají také fenomenálními manažery rizik.” Kryptoměna se v dohledné době nikam nedostane a IRS již vydala určité pevné pokyny. Pokud jste v posledních letech uskutečnili desítky nebo tisíce obchodů, musíte vědět, jak se bude zacházet s vašimi zisky a ztrátami. “

thabo kruh

Thabo Abbate, CPA

“Pracoval jsem s mnoha investory a obchodníky s kryptoměnou.” Všichni sdílejí stejné dvě obavy. Obávají se, protože neohlašují své obchody s kryptoměnami, ale jsou také zmatení, kde začít. Tuto příručku jsme vytvořili, abychom tyto problémy vyřešili."

Kryptoměna - úspěšní investoři

Udělali jsme to, protože to potřebujeme. Jak prosazuje kryptoměna, chceme udělat vše, co je v našich silách, abychom dále legitimovali odvětví digitálních aktiv. Naše sada pro daně z kryptoměn je napsána licencovanou CPA, která je také významným dorkem v oblasti kryptoměn.

Zkušení CPA účtují svým klientům stovky dolarů za poskytnutí vysoce kvalitních informací o daních z kryptoměny. Vzali jsme všechny stejné informace a destilovali je do této příručky.

ZÍSKEJTE SADU HNED TEĎ

Takto vypadá váš život se sadou daně z kryptoměn

Jak již bylo řečeno, tato sada obsahuje všechny informace, které potřebujete k získání gramotnosti v účtování kryptoměny, abyste mohli procházet daně z kryptoměny na mnohem vyšší úrovni než dříve. V rámci našeho balíčku získáte:

vlastní růst

Aktualizovat

Všichni klíčoví hráči

Zdroje

PŘÍRUČKA K DANĚ Z KRYPTOMĚNY

Náš průvodce po 60+ stránkách je navržen tak, aby rychle zvýšil vaši gramotnost v oblasti kryptoměny během jednoho nebo dvou zasedání. Celá látka, žádné chmýří: Je nabitá vším, co potřebujete, a ničím, co nemáte, například:

Pochopení vaší daňové povinnosti, metody výpočtu, manipulace s poplatky za směnu, hard forky, airdrops, krádeže & ztráty obětí, darování a darování kryptoměny, těžba, možné strategie vyhýbání se daňovým povinnostem a další.

PRŮVODCE DEFINICE ÚČETNICTVÍ

Rozpis všech klíčových pojmů, které potřebujete vědět, abyste mohli mluvit, mluvit a konverzovat jako účetní. Demystifikujeme lingo, které používá IRS, abyste se cítili důvěrněji v porozumění pravidlům, která musíte dodržovat.

Tabulka pro sledování kryptoměny

Stejné sledovací listy používané CPA, které jsou také kompatibilní se softwarem pro daň z kryptoměn.

POKYNY K VÝMĚNĚ KROK ZA KROKEM

Podrobné pokyny, jak stahovat transakce ze všech hlavních burz, jako jsou Binance, Coinbase, Kraken, Gemini a další.

PRAKTICKÉ PROBLÉMY A POKYNY

Než se o to pokusíte s vašimi vlastními daty, seznámte se s účtováním kryptoměny a používejte software pro kryptoměnu s našimi praktickými problémy

JEDNA JEDNA konverzace s odbornou daní

Členové Essentials, Premium a Platinum dostávají bezplatný individuální rozhovor s daňovým profesionálem, aby diskutovali o vaší individuální situaci. Zeptejte se v rámci stanoveného časového období na tolik otázek, kolik chcete.

RUČNÍ INFORMAČNÍ PŘÍRUČKA

Rychlý a snadný rozpis příslušných oznámení a formulářů IRS, které se týkají kryptoměny.

3 roky tvrdé práce

Mít nejlepší zdroje by vás nemělo stát ruku nebo nohu (nebo bitcoin) a neměly by se ani chyby, kterým by se dalo snadno vyhnout.

Usilovně jsme pracovali na sestavení této sady, abychom zajistili, že odejdete s mnohem jasnějším a přijatelnějším pochopením daní z kryptoměny.

ZÍSKEJTE TO HNED TEĎ!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me